logo

 
 

Experts

Krzysztof Bojakowski

Mgr inż. Telecommunications and Computer Science, absolwent Centrum Kształcenia Międzynarodowego Politechniki Łódzkiej. W 2011 roku ukończył studia podyplomowe "MBA Innovative Technologies" Politechnika Łódzka/Illinois State University. Od 2007 roku jako pracownik firmy Kinekspert zajmuje się cyfrowymi urządzeniami kinotechnicznymi - doradztwo, instalacja, serwis oraz szkolenia z zakresu cyfrowej techniki projekcyjnej.

 

Andrzej Goleniewski

Absolwent Instytutu Muzykologii Uniwersytetu Warszawskiego. Karierę zawodową rozpoczął od stanowiska muzyka orkiestrowego. W latach 1985-91, jako pracownik Filharmonii Narodowej popularyzował wiedzę o muzyce wśród młodzieży szkolnej i akademickiej. W tym samym okresie był twórcą i animatorem kultury studenckiej. W roku 1991 w życiu zawodowym porzucił muzykę na rzecz filmu. W latach 1991-99 zorganizował i prowadził Agencję Dystrybucji Filmowej, a następnie do roku 2005 kierował Filmem Polskim - Agencją Promocji. Tam właśnie odtworzył w obecnej formule Sieć Kin Studyjnych. Po zmianach organizacyjnych polskiej kinematografii w roku 2006, prowadzi i rozwija ten program w Filmotece Narodowej, w której od roku 2007 pełni funkcję z-cy dyrektora.

 

Janusz Sulisz

Redaktor naczelny Magazynu Telewizji Cyfrowej SAT KURIER oraz dyrektor firmy Hollex Sat Systems z Krakowa, która od 23 lat zajmuje się instalacjami anten satelitarnych. Analityk mediów i doradca wielu firm z branży medialnej, a szczególnie telewizji cyfrowej. Członek Konkursu Kryształowych Anten Świata Mediów, gdzie zasiadają najbardziej znani znawcy rynku medialnego w Polsce. Dyrektor Wystawy Telewizji Cyfrowej SAT KRAK w Krakowie. Z wykształcenia mgr inżynier elektryk, absolwent Politechniki Krakowskiej.

 

Robert Bajkowski

W biznesie kinowym od ponad 25 lat. Ostatnie 15 lat spędził w sieciach kinowych Silver Screen i Multikino gdzie zajmował się kino-techniką zarówno w czasach kina analogowego jak i cyfrowego. Obecnie pracownik  Kinekspert.

 

Mariusz Budziński

Z wykształcenia ekonomista, ekspert specjalizujący się w dziedzinie elektryki, ciepłownictwa i gazownictwa. Zawodowo od 11 lat związany jest z obszarem obsługi technicznej długoterminowych kontraktów na import gazu z Europy Zachodniej. 

Nadzoruje prace z zakresu elektroniki, elektryki, układów pomiarowych i instalacji automatyki. Wytycza nowe kierunki rozwoju pod kątem informatyzacji procesów technologicznych, automatyzacji oraz telemetrii.

Od 2013 roku w branży szkoleniowej. Wykładowca Stowarzyszenia Elektryków Polskich SEP we Wrocławiu. 

Prowadzi szkolenia z zakresu elektryki, ciepłownictwa oraz gazownictwa przygotowujące do egzaminu na grupy kwalifikacyjne "E'' i "D". 
 
 

Registration

X

Konferencja CINEMA FORUM 2014

If you want to take part in the Cinema Forum 2014 Conference, please complete the registration form

In case you want to get more information about the conference in question, visit our website. If you want to get familiar with the details of the program go here. 

If you want to get in touch with the venture organizers please let us know via email or phone.  You may find our contact details underneath the registration form. 


See you guys April 2nd, in Krakow! 

Registration form